Araç Takip Sistemleri


Neden Araç Takip Sistemleri ?Seyir

Araç takip sistemleri, araçlarınızı gerçek zamanlı GPS sistemi ile takip etmenizi sağlar. Satış ekiplerinizin planlarını, mühendislerinizin programlarını ve teslimatlarınızı takip etmek için kullanılabilir. Araç takip sistemi, araçlarınızı ve sürücülerinizi daha etkili bir hale getirirken, giderlerinizi düşürür ve iş verimini artırır.
Araç takip sistemini tam manasıyla kullanırsanız, işinizi her alanda geliştirebilirsiniz. Müşterilerinizi mutlu edersiniz çünkü daha etkili ve güvenilir bir servis sistemine sahip olmuş olursunuz. Onları ürünleri ile ilgili devamlı bir bilgi ağı ile bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca satış ekibiniz güvende olacaktır. Çünkü araç takip sistemi ile hem filonuzu daha etkili ve hızlı kontrol edebilir, hem de elemanlarınızın ve araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde finans müdürünüzü de azalan masraflar ile mutlu edebilirsiniz.
Araç Takip Sistemini Kullanmanın İşime ve Şirketime Faydaları Nelerdir?

  • Araç takip sistemi, araç kullanım giderlerinizi düşürür. Çünkü yolculuklarınızı daha verimli hale getirir ve böylece yakıt tüketimi düşer.
  • Araç bakım gereksinimlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.
  • Sigorta şirketleri, araç takip sistemi kullanan şirketlerin, filo sigorta primlerini düşürür.
  • Araç takip sistemi ile sürücü verimliliğinizi rahatça takip edebilirsiniz.
  • Müşterilerinizi rahatça bilgilendirebilirsiniz. Çünkü araçlarınızın nerede olduğunu bilirsiniz.
  • Sürücülerin yerlerini öğrenmek için uzun telefon konuşmaları yapmanıza gerek kalmaz.
  • En iyi performans gösteren sürücünüzü ve onun nasıl çalıştığını bilirsiniz, böylece yeni sürücülerinizi daha iyi yetiştirebilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.
  • Bütün sürücü bilgileriniz tek yerde toplanacağı için filonuzda neler olduğuna rahatça hakim olabilirsiniz.

Çözüm Ortağımız

Seyir

İş ortaklarımız arasında; yenilikçi ,güvenli ,akıllı araç takip sistem alanında öncü SEYİR ile birlikte çözüm ortaklığı sunmaktayız.Soysal Medya Hesaplarımız


İletişim Bilgilerimiz

+(90) 0232 408 44 44
+(90) 541 511 64 41
İnfo@tmtbilisim.com.tr