Hakkımızda

TMT bilişim , 2016 yılında kurulmuş olup; Web dünyasındaki standart kalıpları size tüm farklılığıyla sunan, alanında uzman, genç, dinamik ve yaratıcı büyük bir ekipten oluşmaktadır. Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanısıra, teknik olarakta tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir. Birçok benzer firmalara oranla seçiciliğimiz, farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli , farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz.

Website tasarımlarının yanısıra, geniş bir hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama, hosting, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, google adwords, e-ticaret, marka tescili, branding çalışması ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz… Günümüz teknolojilerine uygun En kullanışlı hizmeti, En uygun fiyata ve En kısa zamanda sunuyoruz.

Image

BİZ KİMİZ ?

2009 - 2015 yılları arasında Jade tasarım ve Kooperatif Bilişim markası altında hizmet veren firmamız 2016 yılından itibaren "TMT Bilişim Sistemleri" markası ile sektörde faaliyet gösterme kararı almıştır.


image

EKİBİMİZ

Evet, yüzlerce kişi değiliz, ancak elektriği de bir kişi bulmadı mı zaten?
Bakalım bizim mucitlerimiz kimlerden oluşuyor?

Hüsrev YILDIZ

Hüsrev YILDIZ

Yazılım Danışmanı

Sedat PULAT

Sedat PULAT

Tasarım ve Yazılım Koordinatörü

Enes GÜZEL

Enes GÜZEL

Web Arayüz Geliştiricisi
Sosyal Medya Hesaplarımız

İletişim Bilgilerimiz

+(90) 0232 408 44 44
+(90) 541 511 64 41
İnfo@tmtbilisim.com.tr