SEO VE SOSYAL MEDYA


Seo Hizmetleri

SEO, arama motoru olarak hizmet veren yazılımlarda, sitenizin arama sonuçlarında daha ön planda çıkması için site içinde ve dışında yapılan çalışmalardır.
Arama motorları indeksledikleri sayfalarda güncel içerik, sayfa etiketleri, sayfalarda durma oranı, sitenin performansı ve buna benzer mantıksal kurallar içermektedir.Sürekli güncellilik, ziyaretçi sayısının yoğun olması, site içeriğine uygun başka sitelerle karşılıklı link alıp verme, güncel teknolojileri takip etme gibi işlemler sürekli uygulandığı takdirde ön sayfalara yükselmesine de yardımcı olmaktadır.Sosyam Medya Yönetimi

Neler Yapıyoruz?

Markanızın sosyal medyadaki ihtiyacına yönelik stratejiler geliştiren, satışlarınızı arttırmaya yönelik yaratıcı projeler üreten, yeni nesil reklam ajansıdır.

Sosyal Medya Pazarlama

TMT Bilişim, markanızın sosyal medyadaki pazarlama stratejilerini belirleyerek, doğru hedef kitleye ulaşma ve raporlama sürecinde size destek olur.

Dijital Medya Planlama

Sosyal medyadaki reklamlarınızın yaratıcı hedefleme sürecinin planlanması, optimize edilmesi ve hedef kitleye göre yönlendirilmesi.

Online İtibar Yönetimi

Sosyal medyada markanız hakkında yapılan her türlü yorumlarla ilgili analiz ve raporlamalar sunar, oluşabilecek online krizlere önceden önlem alarak destek oluruz.Soysal Medya Hesaplarımız


İletişim Bilgilerimiz

+(90) 0232 408 44 44
+(90) 541 511 64 41
İnfo@tmtbilisim.com.tr